الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 1.6A

تنظیم جریان :
1.6 ~ 1 آمپر
قدرت قطع :
100KA
:
ساخت شرکت ال اس

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 1.6A از محصولات با کیفیت شرکت ال اس کره جنوبی می‌باشد. این محصول با داشتن قیمت مناسب و مقرون به صرفه، به راحتی در دسترس مشتریان کشور ما قرار دارد.

ترموستات یا کلیدهای حرارتی، دستگاه‌های الکتریکی یا الکترونیکی هستند که بر اساس تغییرات دما، عملکرد یک سیستم را کنترل می‌کنند. این ترموستات‌ها برای حفظ دمای خاص یا تنظیم سیستم حرارتی در شرایط خاص استفاده می‌شوند.

در حوزه صنعت برق و الکترونیک، وسایل محافظتی متنوعی وجود دارند. اما کلیدهای حرارتی به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین محافظ‌ها برای الکتروموتورها شناخته می‌شوند. دلیل این ادعا این است که کلید حرارتی دارای قابلیت قطع مدار قدرت بدون نیاز به فرمان دادن به کنتاکتور است.

ساختار و نحوه ی کارکرد کلید های حرارتی

کلیدهای حرارتی، تجهیزات حفاظتی هستند که از ترکیب فیوز مینیاتوری و بیمتال ساخته شده‌اند. این قطعات به طور همزمان موتورهای الکتریکی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می‌کنند. این کلیدها به نحوی طراحی شده‌اند که در صورت وقوع اتصال کوتاه یا اضافه بار، الکتروموتورها و ماشین‌آلات صنعتی را از منبع قدرت جدا می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های کلید حرارتی، قابلیت نصب آسان روی ریل است. همچنین، توانایی تنظیم دقیق جریان در یک بازه مشخص از ویژگی‌های این کلیدها می‌باشد.

باید توجه داشت که کلیدهای حرارتی و بیمتال‌ها در اصول کارکردی مشابهی عمل می‌کنند، اما دارای دو تفاوت اساسی هستند. بیمتال‌ها در زمان قطع موتور، مدار فرمان را قطع می‌کنند، درحالی که کلیدهای حرارتی مستقیماً سه فاز مدار قدرت را قطع کرده و باعث قطع موتور می‌شوند. همچنین، بیمتال‌ها تنها در برابر جریان‌های حرارتی محافظت انجام می‌دهند، درحالی که کلیدهای حرارتی هم در برابر جریانات حرارتی و مغناطیسی از مدار محافظت می‌کنند.

کلید حرارتی ال اس

این محصول، در دامنه تجهیزات برقی جهت حفاظت از این تجهیزات در برابر اضافه بار و شوک‌های الکتریکی به کار می‌رود. کلیدهای حرارتی برند ال اس، همانند بسیاری از برندهای دیگر، دارای امکانات قطع و وصل دستی زیر بار می‌باشند. این کلیدها دارای قابلیت تنظیم جریان آمپر در محدوده‌های مشخص و امکان قطع و وصل مدار در هنگام ایجاد اضافه بار، بدون نیاز به کنتاکتور هستند.

کلیدهای حرارتی ال اس، همچنین به عنوان بیشتر تولیدات شرکت‌های دیگر، به کلید قطع و وصل، کلید تست و یک پیچ برای تغییر جریان نامی مجهز می‌شوند. این کلیدها برای مدارهای سه فاز و تک فاز مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این تفاوت که نحوه نصب آن‌ها در این دو حالت متفاوت است. این کلیدها دارای سه فاز قدرت هستند و ورودی آن‌ها به برق، و خروجی آن‌ها به موتور متصل می‌شود. همچنین، کلیدهای حرارتی ال اس را می‌توان با استفاده از یک بست کوچک، روی ریل‌های فلزی DIN نصب کرد.

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 1.6A

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 1.6A که با نام کلید موتور استارتر نیز شناخته می شود از جمله قطعاتی است که برای راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز کاربرد دارد. جریان نامی این کلید از  1 الی 1.6 آمپر با قدرت قطع  100KA قابل تنظیم بوده و قابلیت نصب کنتاکت کمکی را نیز دارد. این کلید بعد از کنتاکتور و در مدار قدرت نصب می شود و جریان برق در این مدار را کنترل می کند

فایل دیتاشیت

دیتاشیت کلیدحرارتی ال اس MMS-32S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش کلید حرارتی ال اس MMS-32S 1.6A
تماس با ما