الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

ماژول توسعه دلتا مدل DVP04AD-S

تعداد و نوع ورودی :
دارای 4 ورودی انالوگ
تعداد و نوع پورت :
دارای پورت RS

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

ماژول توسعه دلتا مدل DVP04AD-S برای PLC های دلتا سری DVP-S طراحی و ساخته شده است و از سمت راست به این پی ال سی ها اضافه میشود. این ماژول دارای چهار ورودی آنالوگ و پورت RS485 می‌باشد

ماژول توسعه یا کارت PLC

تجهیزات توسعه مانند کارت‌ها و ماژول‌ها، در صنعت و اتوماسیون صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کارت‌ها و ماژول‌ها، به PLC امکانات اضافی و توسعه می‌دهند. از آن جا که نامشان نیز اشاره می‌کند، هدف اصلی آنها افزودن قابلیت و توسعه قابلیت‌های PLC است. این ابزارها امکان افزایش تعداد پورت‌های ورودی و خروجی (I/O) PLC را فراهم می‌کنند و با پروتکل‌های ارتباطی خاص سازگاری دارند. همچنین، افزایش فضای حافظه و یا واحدهای پردازش نیز از مزایای استفاده از ماژول‌های توسعه PLC است. دقت اندازه گیری ماژول های آنالوگ به عنوان رزولوشن کارت معرفی می شود و هر چقدر این عدد بزرگتر باشد دقت بیشتری دارد . رزولوشن های ماژول های آنالوگ دلتا بین 11 الی 16 بیت می باشد .

ماژول‌های توسعه PLC عموماً در انواع زیر عرضه می‌شوند:

  1. کارت ورودی دیجیتال
  2. کارت خروجی دیجیتال
  3. کارت ورودی/خروجی دیجیتال
  4. کارت ورودی آنالوگ
  5. کارت خروجی آنالوگ
  6. کارت ورودی/خروجی آنالوگ

کارت ورودی دیجیتال ، سیگنال‌های ورودی دیجیتال را دریافت و به داده تبدیل می‌کند. این کارت‌ها به صورت اختصاصی توسط شرکت سازنده بر اساس نوع ولتاژ ورودی و تعداد پورت‌ها مشخص می‌شوند. ممکن است تعداد پورت‌های ورودی در این کارت‌ها 4، 8، 16، 32 یا 64 عدد باشد و ولتاژ ورودی ممکن است AC یا DC یا عمومی (UC) باشد.

کارت خروجی دیجیتال ، داده‌هایی که از PLC ارسال می‌شوند را به سیگنال الکتریکی تبدیل کرده و به تجهیزات تحت کنترل ارسال می‌کند. نوع خروجی (DO) می‌تواند به صورت ترانزیستوری یا رله‌ای باشد، که جریان دهی خروجی رله‌ای عموماً بیشتر از ترانزیستوری است.

ماژول توسعه دلتا مدل DVP04AD-S

این ماژول با وظیفه تبدیل سیگنال‌های آنالوگ به دیجیتال و ارسال آنها به PLC سازگار است. مشخصات AD آن نیز این مسئله را تایید می‌کند. این ماژول دارای چهار ورودی آنالوگ است که عدد پشت عنوان نیز این موضوع را نشان می‌دهد. دقت ورودی آنالوگ بر اساس ولتاژ ۱۴ بیت و بر اساس جریان ۱۳ بیت است. این ماژول برای استفاده در صنایع مختلفی مانند اندازه‌گیری ولوهای فشار درب و پنجره، اندازه‌گیری حجم مایعات در مخازن، استفاده از سنسورها و ترانسمیترها و کنترل فرآیندهای آنالوگ و … مناسب است.

فایل دیتاشیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش ماژول توسعه دلتا مدل DVP04AD-S
تماس با ما