الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

کنتاکتور 25 آمپر بابوبین 220 ولت چانت

مدل :
NC1-2510 220V
جریان :
25 آمپر
ولتاژ :
220V
توان موتوری :
11KW

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

کنتاکتور 25 آمپر بابوبین 220 ولت چانت مدل NC1-2510 محصولی با کیفیت برای کنترل ایمن و قابل اعتماد در سیستم‌های الکتریکی میباشد این محصول درواقع یک سوییچ (رله) کنترل شده ی الکتریکی است که برای کلید زنی مدار الکتریکی قدرت استفاده می شود.

ویژگی ها و مزایای استفاده از کنتاکتور ها

کنتاکتور برق به عنوان یک نوع کلید الکترومغناطیسی است که با استفاده از یک سیم پیچ مغناطیسی یا بوبین داخلی، قادر به قطع و وصل مدار می‌شود. این وسیله یکی از اجزای حیاتی در هر تابلو برق یا مدار الکتریکی است، زیرا تنها کنتاکتورها قادر به قطع و وصل مدارهای تک‌فاز و سه‌فاز از دور می‌باشند. عملکرد کنتاکتورها شباهت زیادی به رله‌ها دارد، با این تفاوت که کنتاکتورها در آمپرهای بالا بهتر عمل می‌کنند و ظرفیت عبور جریان بالاتری دارند. این ویژگی باعث می‌شود تا سرعت عملکرد کنتاکتورها کمتر از رله‌ها باشد و آنها بیشتر در مدارات قدرت استفاده شوند.

کنتاکتورها برای مختلف‌ترین رنج‌های جریان و ولتاژ و با ابعاد و اندازه‌های متنوع تولید می‌شوند. این ابزارها به دو نوع تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شوند و اجزای آنها شامل تیغه، بوبین کنتاکتور و محفظه عایقی می‌باشند.

استفاده از کنتاکتورها به دلایل متعددی اقتصادی و عملیاتی مناسب است. این ویژگی‌ها شامل قابلیت قطع و وصل در دفعات زیاد، عمر مکانیکی بیشتر نسبت به کلیدها، قابلیت اتصال به PLC، نیاز به استارت پس از قطع و وصل برق، امکان اتوماتیک کردن مدار فرمان و کاهش خطرات ناشی از وصل ناگهانی برق می‌باشد.”

کنتاکتور چانت

شرکت چینی CHINT در طراحی و تولید تجهیزات قطع و وصل خودکار بی‌نظیر است. کنتاکتور چانت، با مقایسه با کنتاکتورهای تولید کنندگان کره‌ای، از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. این محصول به دلیل داشتن بدنه‌ای مقاوم، با شرایط مختلف و سخت محیط‌های مختلف کارخانجات سازگاری بیشتری دارد. همچنین، کنتاکتور چانت برخوردار از عمر مفید بالا و مقاومت در برابر اتصال کوتاه می‌باشد.”

کنتاکتور 25 آمپر بابوبین 220 ولت چانت

معمولا بیشترین استفاده از این کنتاکتور در ماشین الات و تابلو های برق صنعتی میباشد. کنتاکتور 25 آمپر بابوبین 220 ولت چانت سه فاز است و دارای توان موتوری 11 کیلووات می باشد

  • حداکثر ولتاژ قابل تحمل ۶۹۰ ولت در سیستم سه‌فاز ۵۰هرتز
  • دارای یک کنتاکت کمکی نرمال باز(NO)
  • عملکرد مطلوب در دمای منفی ۵ الی ۴۰ درجه
  • ارتفاع از سطح نصب کمتر از ۲۰۰۰ متر
  • بهینه شده برای بار AC-3 و AC-4 (موتور آسنکرون روتور قفسه‌ای با ترمز و بدون ترمز)
  • حداکثر انحراف از راستای عمود در زمان نصب، ۵ درجه

فایل دیتاشیت

NC1-2510 220V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش کنتاکتور 25 آمپر بابوبین 220 ولت چانت
تماس با ما