الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

بیمتال LS برای کنتاکتور 6 آمپر با کدفنی: MT-12/3H – 0.4~0.63

کد فنی :
MT-12/3H - 0.4~0.63
تنظیم جریان :
0/4 تا 0/63 امپر
مناسب برای :
کنتاکتور 6 آمپر

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

بیمتال LS برای کنتاکتور 6 آمپر با کدفنی: MT-12/3H – 0.4~0.63 یکی از تولیدات شرکت LS کره جنوبی است که با رعایت استانداردهای جهانی تولید و عرضه شده است. این بیمتال یا رله حرارتی، به عنوان یکی از دستگاه‌های حفاظتی در صنعت برق به کار می‌رود. با نصب بیمتال یا رله حرارتی، مشکلاتی که ممکن است در اثر بارهای اضافی در زمان استفاده از موتورهای الکتریکی و تجهیزات برقی با آمپر بالا ایجاد شود، به راحتی رفع می‌شوند. عملکرد این رله‌ها بر اساس تشخیص افزایش دما یا جریان بر روی یک قطعه یا دستگاه خاص است که وظیفه ایمن‌سازی و جلوگیری از آسیب به تجهیزات را بر عهده دارند. اصل کار بیمتال‌ها بر اساس اختلاف انبساط طولی دو فلز موجود در رله مبتنی است.

ساختار و عملکرد بیمتال‌ها

بیمتال‌ها از دو لایه فلزی مختلف تشکیل شده‌اند، که هر کدام از این فلزها خواص گرمایی و ضریب انبساط طولی متفاوتی دارند. این دو لایه معمولاً با یکدیگر به وسیله‌ی لحیم متصل می‌شوند. اگر جریان عبوری از این فلزها از حد معینی بیشتر شود، هر دو فلز گرم می‌شوند و به سمت فلزی با ضریب انبساط طولی کمتر خم می‌شوند. این انحراف باعث باز شدن اتصال و قطع مدار می‌شود.

با انتخاب مناسب فلزات و تنظیم خصوصیات بیمتال، می‌توان دمایی که رله حرارتی فعال می‌شود را تنظیم کرد. این امکان به اپراتورها ارائه می‌شود تا رله را بر اساس نیازهای خاص دستگاه یا سیستم تنظیم کنند.

بیمتال LS

بیمتال LS به عنوان یک ابزار کنترل برق و انتقال سیگنال در صنایع مختلف از جمله الکترونیک خانگی و ماشین‌سازی استفاده می‌شود. این ابزارها به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در محیط‌های سخت و خشن نیز قابل استفاده هستند و مقاومت خوبی در برابر شوک و لرزش الکتریکی دارند.

سری MT بیمتال LS برای حفاظت تجهیزات برقی AC و کنترل زمان راه‌اندازی و توقف الکتروموتورها استفاده می‌شود. این بیمتال‌ها با استفاده از ۸ سایز فریم مختلف و پوشش محدوده جریانی، امکان انتخاب بهترین گزینه برای حفاظت و کنترل را فراهم می‌کنند.

بیمتال LS برای کنتاکتور 6 آمپر با کدفنی: MT-12/3H – 0.4~0.63

بیمتال LS تیپ 12 هم ترمینال قدرت دارد و هم کنترل ، به این معنی که ورودی آن در مدار قدرت بصورت شاخک هایی است که درون ترمینال خروجی کنتاکتور میرود و محکم میشود و البته این شاخک ها قابل تغییر موقعیت کمی نیز میباشند و خروجی بیمتال ال اس مدل MT-12/3H – 0.4~0.63 بصورت ترمینال معمولی است. اگر الکتروموتور ما بصورت تک ضرب راه اندازی شده باشد بی متال ال اس تیپ 12 آمپر توانایی راه اندازی و حفاظت از الکتروموتوررنج های1.1kw  و 1.5kw را دارا میباشد.

فایل دیتاشیت

دیتاشیت مربوط به بیمتال ال اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش بیمتال LS برای کنتاکتور 6 آمپر با کدفنی: MT-12/3H – 0.4~0.63
تماس با ما