الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت | برند درنامهر

تعداد رله :
رله برد 16 رله ای
آمپر :
16 آمپر
ولتاژ بوبین :
24ولت
امکانات :
نصب بر روی ریل ، نمایشگر LED

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت، طراحی شده است تا امکان اتصال بسیاری از تجهیزات مانند خروجی‌های تیغه‌ای و سنسورهای صنعتی را بدون واسطه‌های اضافی فراهم کند. این رله برد با ولتاژ بوبین 24 ولت عرضه می‌شود که مزیتی در نوع ولتاژ ورودی ندارد. هر کانال از رله دارای پل دیودی است که باعث می‌شود پلاریته ورودی مهم نباشد و به صورت مشترک، صفر یا یک، در تابلو سیم کشی انجام شود. علاوه بر این، به دلیل استفاده از سوکت در رله Omron، امکان جداشدگی سریع و آسان رله‌ها وجود دارد.

به طور کلی، رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت به عنوان یکی از تجهیزات برجسته در حوزه اتوماسیون صنعتی شناخته می‌شود. با توان 16 آمپر و ولتاژ 24 ولت، این رله‌ها توانایی کنترل و مدیریت قطع و وصل شدن تجهیزات صنعتی را فراهم می‌کنند.

مزایای استفاده از رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت بسیار گسترده است. این رله‌ها به طور آسان بر روی انواع مختلف ریل نصب می‌شوند و دارای نشانگر LED برای نشان دادن وضعیت قطع یا وصل بودن مدار هستند. همچنین، با داشتن خروجی‌های NC، NO و COM برای هر رله، این تجهیزات امکان کنترل انواع مختلف تجهیزات را فراهم می‌کنند.

یکی از مزایای برجسته این رله کارت یا همان رله برد ها، قابلیت تعمیر و تعویض آسان آن‌هاست. با این ویژگی، تعمیرات سریع‌تر انجام می‌شوند و زمان توقف تولید کاهش می‌یابد. همچنین، با اندازه کوچکتر و فضای کمتر، نصب و استفاده را ساده‌تر می‌کنند. به علاوه، با قابلیت افزایش توان تعداد قطع و وصل خروجی سیستم کنترل، محیط کاری را بهبود می‌بخشند.

به طور کلی، رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود، بهبود کارایی و کاربردی بودن در اتوماسیون صنعتی را فراهم می‌کند و انتخاب مناسبی برای اتوماسیون و کنترل تجهیزات صنعتی است. این تجهیزات نه‌تنها به بهبود عملکرد و کارایی تجهیزات کمک می‌کنند، بلکه با امکانات تعمیر و تعویض آسان، زمان و هزینه‌های تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می‌دهند.

 

کارت رله 16 تایی درنامهر امرون 16 آمپر بوبین 24 ولت با قابلیت نصب بر روی ریل و درایای نمایشگر LED

مزایای استفاده از کارت رله 16 تایی درنامهر امرون 16 آمپر بوبین 24 ولت

رله برد دارای ویژگی‌های بسیاری است که آن را به یک گزینه مناسب برای اتوماسیون صنعتی تبدیل می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  1. تعمیر و تعویض آسان:رله برد امکان تعمیر و تعویض آسان را فراهم می‌کند ، که این امر به تعمیرات سریع‌تر و کاهش زمان توقف تولید کمک می‌کند.
  1. قابلیت نصب بر روی انواع ریل: این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد رله برد را به راحتی بر روی انواع مختلف ریل‌ها نصب کنند.
  2. نشانگر LED: وجود نشانگر LED برای هر رله، وضعیت قطع یا وصل بودن مدار را به کاربر نشان می‌دهد، که این اطلاعات مهم برای عیب‌یابی و نگهداری است.
  3. در دسترس بودن NC، NO و COM برای هر رله: این امکان را به کاربر می‌دهد تا با توجه به نیاز خود، رابطه‌های مختلف را بین رله و سایر تجهیزات برقرار کند.
  4. افزایش توان تعداد قطع و وصل خروجی سیستم کنترل: رله برد با افزایش توان و تعداد خروجی، امکان کنترل بیشتری را فراهم می‌کند.
  5. کاهش سیم‌کشی و هزینه‌ها: استفاده از رله برد منجر به کاهش سیم‌کشی و در نتیجه، کاهش هزینه‌ها می‌شود.
  6. قابل استفاده برای PLC: رله برد بر اساس تعداد ورودی و خروجی‌های دستگاه PLC ساخته شده است و امکان اتصال به PLC را فراهم می‌کند، که این امر تفکیک خروجی‌های PLC و عیب‌یابی سریع‌تر را امکان‌پذیر می‌کند.
  7. ولتاژها و جریان‌های مختلف: این رله برد از ولتاژها و جریان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند، که این امر انعطاف بیشتری را به کاربران ارائه می‌دهد.
  8. امکان تعویض و جداشدن آسان رله: این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد رله‌ها را به راحتی جدا کرده و تعویض کند، که این امر به عنوان یک روش سریع برای رفع مشکلات و عیب‌یابی، بسیار مفید است.
  9. اندازه کوچکتر و فضای کمتر: رله برد نسبت به رله‌های معمولی از اندازه کوچکتری برخوردار است و فضای کمتری را اشغال می‌کند، که این امر در نصب و مکان‌یابی آن بسیار مهم است.

فایل دیتاشیت

هیچ داده ای یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش رله امرون 16 تایی 16 آمپر 24 ولت | برند درنامهر
تماس با ما