الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25

بازه تنظیمی جریان :
1.6 تا 2.5 آمپر
توان موتوری سه فاز :
0.75 کیلووات
قدرت قطع جریان :
100KA
:
ساخت کشور چین

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25 ، یک ابزار محافظتی است که اصلی‌ترین وظیفه آن حفاظت از مدار در برابر جریان اضافه‌بار و اتصال کوتاه می‌باشد.

کلیدهای حرارتی، به عنوان ترموستات‌ها، دستگاه‌های الکتریکی یا الکترونیکی هستند که بر اساس تغییرات دما، عملکرد یک سیستم را کنترل می‌کنند. این ترموستات‌ها برای حفظ دمای خاص یا تنظیم یک سیستم حرارتی برای کار در شرایط خاص به کار می‌روند.

در زمینه صنعت برق و الکترونیک، وسایل محافظتی بسیار متنوع هستند، اما کلیدهای حرارتی به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین محافظ‌ها برای الکتروموتورها شناخته می‌شوند. دلیل این ادعا این است که کلید حرارتی این قابلیت را دارد که مدار قدرت را بدون نیاز به فرمان دادن به کنتاکتور، مستقیماً قطع کند.

ساختار و نحوه ی کارکرد کلید های حرارتی

کلیدهای حرارتی، تجهیزات حفاظتی هستند که از فیوزهای مینیاتوری و بیمتال تشکیل شده‌اند. این قطعات به طور همزمان از موتورهای الکتریکی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می‌کنند. طراحی آنها به گونه‌ای است که در مورد وقوع اتصال کوتاه یا افزایش بار، الکتروموتور و ماشین‌آلات صنعتی را از منبع قطع می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های دیگر کلیدهای حرارتی، قابلیت نصب روی ریل است. همچنین، تنظیم دقیق جریان در یک بازه نیز جزء قابلیت‌های این کلیدها محسوب می‌شود.

کلیدهای حرارتی و بیمتال ها از نظر عملکرد مشابهی برخوردارند، اما دو تفاوت اساسی نیز وجود دارد.

  1. بیمتال ها در زمان قطع مدار فرمان را قطع می‌کنند، در حالی که کلیدهای حرارتی به طور مستقیم مدار قدرت سه فاز را قطع کرده و موتور را خاموش می‌کنند.
  2. بیمتال‌ها تنها در مقابل جریان‌های حرارتی محافظت می‌کنند، در حالی که کلیدهای حرارتی هم از مدار در برابر جریانات حرارتی و مغناطیسی محافظت می‌کنند.

کلید حرارتی چانت

این کلید به راحتی بر روی سطوح با ضخامت 3/5 میلیمتر نصب می‌شود و دارای قابلیت نصب در جعبه ضدآب اختصاصی خود است. همچنین، از کنتاکت‌های کمکی 1NO و 1NC برای این کلید می‌توان بهره برد. این کلید دارای شستی قطع و وصل دستی است و همچنین دارای کلید تست برای اعتبارسنجی عملکرد صحیح خود می‌باشد.

با استفاده از کلید حرارتی چانت در مدار الکتریکی، تمام محافظ‌ها از جمله کنتاکتور، کلید مینیاتوری و بیمتال قابل حذف می‌شوند. از کلید حرارتی می‌توان به تنهایی برای حفاظت کامل استفاده کرد. این وسیله دارای دو نوع راه‌اندازی است:

  1. راه‌اندازی سبک: در صورتی که جریان موجود از 5 برابر جریان نامی تجاوز نکند، کلید حرارتی می‌تواند آن را در مدت زمان 20 ثانیه نگه دارد.
  2. راه‌اندازی سنگین: اگر جریان موجود از 10 برابر جریان نامی تجاوز نکند، کلید حرارتی می‌تواند به مدت 4 دقیقه جریان مورد نظر را نگه دارد.

کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25

کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25 از فیوز مینیاتوری و بی متال تشکیل شده است و با این قطعه می‌توانیم موتور را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت همزمان حفاظت نماییم .این کلید حرارتی دارای بازه جریانی از 1.6 تا 2.5 آمپر بوده و قابلیت محافظت از موتور های تا توان  ۰.۷۵ کیلو وات را دارا میباشد .

این کلید حرارتی دارای تاییدیه CE، ESC، UkrSEPRO، GOST، RCC، UL و استاندارد IEC/EN 60947-2، IEC60947-4-1 میباشد.

فایل دیتاشیت

کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش کلید حرارتی چانت 1.6 تا 2.5 آمپر NS2-25
تماس با ما