الکترواسپادان

فروش و تعمیر انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، درایو و اینورتر

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A

بازه تنظیمی جریان :
11-17 آمپر
:
کنترل و قطع جریان بیش از حد مجاز و اتصال در مدار

قیمت:

تماس بگیرید یا فرم سفارش را تکمیل کنید

توضیحات :

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A ، یکی از محصولات باکیفیت شرکت LS کره جنوبی است و با داشتن قیمت مناسب و مقرون به صرفه، به راحتی در دسترس کشور ما قرار دارد.

ترموستات‌ها یا کلیدهای حرارتی، دستگاه‌های الکتریکی یا الکترونیکی هستند که بر اساس تغییرات دما، عملکرد یک سیستم را کنترل می‌کنند. این ترموستات‌ها برای حفظ دمای خاص محیط یا تنظیم سیستم حرارتی در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در صنعت برق و الکترونیک، وسایل محافظتی متنوع هستند و کلیدهای حرارتی به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین محافظ‌ها برای الکتروموتورها شناخته می‌شوند. این کلیدها دارای قابلیت قطع مدار قدرت بدون نیاز به فرمان دادن به کنتاکتور هستند، که این ویژگی آنها را به یک گزینه ایده‌آل در حفاظت از سیستم‌های الکتریکی می‌تبدیل کرده است.

ساختار و نحوه ی کارکرد کلید های حرارتی

کلیدهای حرارتی، تجهیزات حفاظتی هستند که از فیوز مینیاتوری و بیمتال تشکیل شده‌اند. این اجزا باعث حفاظت همزمان موتورهای الکتریکی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار می‌شوند. طراحی این کلیدها به گونه‌ای است که در صورت وقوع اتصال کوتاه یا اضافه بار، الکتروموتور و ماشین‌آلات صنعتی را از منبع قطع کنند.

یکی از ویژگی‌های کلید حرارتی، قابلیت نصب آن بر روی ریل می‌باشد. همچنین، تنظیم دقیق جریان در یک بازه نیز جزء قابلیت‌های این کلیدها می‌باشد.

اختلاف اصلی بین کلیدهای حرارتی و بیمتال در دو نکته اساسی است. بیمتال‌ها در زمان قطع موتور، مدار فرمان را قطع می‌کنند، در حالی که کلیدهای حرارتی مستقیماً سه فاز مدار قدرت را قطع و موتور را ایمن می‌سازند. همچنین، بیمتال‌ها تنها در مقابل جریان‌های حرارتی محافظت می‌کنند، در حالی که کلیدهای حرارتی هم در برابر جریانات حرارتی و مغناطیسی از مدار محافظت می‌کنند.

کلید حرارتی ال اس

این محصول در حوزه تجهیزات برقی به منظور حفاظت از تجهیزات در برابر اضافه بار و شوک‌های الکتریکی به کار می‌رود. کلیدهای حرارتی برند ال اس، همانند بسیاری از برندهای دیگر، قابلیت قطع و وصل دستی در زیر بار را دارا بوده و امکان تنظیم آمپر در رنج‌های مشخص و قابلیت قطع و وصل مدار در زمان ایجاد اضافه بار بدون نیاز به کنتاکتور را فراهم می‌کند. این کلیدها، علاوه بر کلید قطع و وصل، دارای کلید تست و یک پیچ برای تغییر جریان نامی نیز هستند.

کلیدهای حرارتی ال اس، مانند اکثر تولیدات شرکت‌های دیگر، برای مدارات سه فاز و تک فاز استفاده می‌شوند. این کلیدها با توجه به نوع نصب، در دو حالت مختلف، یعنی برای مدارات سه فاز و تک فاز، قابل استفاده هستند. نصب این کلیدها از طریق یک بست کوچک زیر کلید بر روی ریل‌های فلزی DIN انجام می‌شود.

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A که با نام کلید موتور استارتر نیز شناخته می شود از جمله قطعاتی است که برای راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز کاربرد دارد. جریان نامی این کلید از 11 الی 17 آمپر با قدرت قطع 20KA قابل تنظیم بوده و قابلیت نصب کنتاکت کمکی را نیز دارد. این کلید بعد از کنتاکتور و در مدار قدرت نصب می شود و جریان برق در این مدار را کنترل می کند.

فایل دیتاشیت

کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش کلید حرارتی ال اس MMS-32S 17A
تماس با ما